Līdz pasākumam
dienas
stundas
minūtes
sekundes
Par Konferenci

Nākamajā gadā norisināsies jau astotā radošuma konference, kas dažādu radošo industriju pārstāvjiem ir izveidojusies kā ikgadēja pulcēšanās un iedvesmas apmaiņas diena. Arī 2022. gada konferencē lektori apskatīs radošuma tēmu katrs no sava skatu punkta. 

PAISUMS

Nav iespējams atturēt prātu no atgriešanās pie idejas, kurai patiesi tici. Idejas nenāk lūgtas vai aicinātas, tās nevar ražot vienlaidus kā preces rūpnīcās. Radošo cilvēku darbība ir cikliska, tā gaida ideju paisumu un pārdzīvo “sausos” periodus. Pirmajā sesija runās lektori, kuri īstenojuši citiem šķietami neiespējamas idejas, veidojot sevi kā etalonu citiem savas jomas pārstāvjiem teātra, vizuālās mākslas, dejas, izdevējdarbības un kultūras saglabāšanas sfērās.

BĒGUMS

Zemākais bēgums ir pagriezients tam, lai sāktos paisums. Lai veiksmīgi darbotos radošā profesijā, ir jāspēj ļauties ciklam, kurā pamīšus valda ideju pārpilnība un to iztrūkums. Otrajā sesijā runās lektori, kuri, par spīti ideju nevienmērīgai dabai, spēj strādāt ražīgi, turot nemaigi augstu kvalitātes latiņu. Dzirdēsim stāstus no rakstniecības, vizuālās mākslas un mākslas menedžmenta puses par to, kā rit darbs māksliniekiem un tiem, kuri strādā ar māksliniekiem.

PLŪDUMS

Radošo cilvēku laiks nepāriet no stundas uz stundu, kad tiek iedzīvināta kāda ideja, tiem ir savs laika ritējums. Iespējams, viņi ir sapratuši, ka bēgums nebūt nenozīmē, ka jūrā ir mazāk ūdens un ideju izsīkums neliedz iespēju strādāt produktīvi ar jau iedzīvinātām idejām. Trešajā sesijā runās lektori, kuri izpauž sevi mūzikā, video mākslā, teātrī, rakstniecībā, mākslas kritikā un producēšanā.

Mūsu lektori
Arī šajā reizē mākslas, mūzikas, teātru, rakstniecības, producentu, reklāmas, kultūras un citu radošo jomu profesiju pārstāvji apskatīs ideju un projektu īstenošanas procesu no savu skatu punkta.
arhitekte
publiciste, kino scenāriste, teātra un kino režisore
producente, bērnu raidījumu veidotāja, žurnāliste
Horeogrāfe
Latvijas Hiphopa mūziķis un producents
Viens no vadošajiem Latvijas māksliniekiem, video mākslinieks
Teātra kostīmu māksliniece, scenogrāfe
"Rīgas Laiks" šifrētājs, publicists, raidījuma "Zaļgalvis" autors
Karikatūrists
Fonda "Mākslai vajag telpu" vadītāja
Grāmatu izdevējs
Mūsu draugi
Meklēt pasākumu

You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.