Ielūdzam Jūs piedalīties Santen Oy pārstāvniecības sadarbībā ar Latvijas Acu ārstu asociāciju rīkotajā tiešsaistes seminārā

Kataraktas operatīvās ārstēšanas dažādie aspekti

2022.gada 28.janvārī plkst. 16:00

Semināra programma

1. Komplicētas kataraktas operatīvā ārstēšana Prof. Guna Laganovska, PSKUS
2. Kataraktas operācijas nozīme glaukomas ārstēšanā Doc. Kristīne Baumane, RAKUS
3. Kataraktas operācijas komplikācijas Prof. Robert Rejdak, Ļubļinas Medicīnas universitātes Oftalmoloģijas katedra, Polija
4. Paneļdiskusija Prof. Guna Laganovska, PSKUS

Par semināru

Aicinām reģistrēties un piedalīties seminārā 28.01.2022., izmantojot saiti: https://santen.stasti.lv

Seminārs būs interaktīvs. Dalībniekiem būs iespēja aktīvi līdzdarboties, uzdodot lektoriem jautājumus un piedaloties diskusijās. Dalības maksa netiks piemērota.

Par dalību seminārā tiks piešķirti tālākizglītības punkti (iesniegums TIPu piešķiršanai tika iesniegts LĀB Sertifikācijas padomē) ar nosacījumu, ka dalībnieks ir piereģistrējies ar visiem dalībai nepieciešamajiem datiem un piedalījies visu tiešsaistes semināra laiku.

Santen Oy pārstāvniecība apņemas nosūtīt sertifikātus par dalību seminārā pa pastu vai e-pastu. Lūdzam ņemt vērā, ka sertifikātu sagatavošana un izsūtīšana aizņem zināmu laiku.

Santen Oy pārstāvniecība, tālr. 67791780, [email protected]

Piekrītu privātuma politikas noteikumiem

1Privātuma politika

Ar šo es piekrītu, ka Santen Oy un tā filiāles (ieskaitot filiāles ārpus Eiropas Savienības) apstrādā manus personas datus, lai turpmāk sazinātos ar mani, izmantojot elektroniskos un citus sakaru līdzekļus, tai skaitā, bet ne tikai informējot par medicīnas tālākizglītības pasākumiem un produktiem oftalmoloģijā. Es saprotu, ka mana piekrišana ir brīvprātīga un es to varu atsaukt jebkurā laikā, nosūtot e-pastu uz adresi [email protected]. Ar sīkāku informāciju par Santen privātuma politiku attiecībā uz veselības aprūpes speciālistiem varat iepazīties tīmekļvietnē www.santen.lv sadaļā Konfidencialitātes politika vai sazinoties ar mums e-pastā [email protected].

Meklēt pasākumu

You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.