Subject:
Subject:Creativity
19.03.2021, Vidzemes koncertzālē ``Cēsis``
Radošuma konference
Līdz pasākumam
dienas
stundas
minūtes
sekundes
Par Konferenci
Ir pierādīts, ka spēju radoši domāt var attīstīt ikviens no mums, tāpat arī spējam apgūt radošu problēmu risināšanu, lai pārvarētu izaicinājumus, ar kuriem saskaramies pašlaik. Konferencē “Subject: Creativity” dalībniekus aicināsim attīstīt savu radošumu, mācoties no Latvijas vadošajiem radošo industriju pārstāvjiem un viņu pieredzes. Sajaucoties teorētiskām zināšanām, praktiskām pieredzēm un multikulturālām atziņām, katrs dalībnieks iegūs savu radošuma kokteili, kuru pēcāk pielietot savas izaugsmes veicināšanā.
VAR(DR)OŠĀK

Iesaistoties kādā jomā, lai sevi izpaustu, cilvēkam nākas apzināties savu varēšanu, savas spēju un spītības robežas. Izcilības top vien sajaucoties visām šīm komponentēm – prasmēm, neatlaidībai un kopējam redzējumam. Šī konferences daļa veltīta tiem, kuriem izdevies pakāpties augstāk un ieņemt vietu starp izcilībām.

(NE)PĀRSPĒJAMĀK

Atklājot ceļu un pirmoreiz ejot pa to, ikvienam nākas savas idejas vārdā paklupt pat vairākkārt. Vien neatlaidīgi mēģinājumi, eksperimenti un ideju testēšanas ved pretim ideju realizācijai. Konferences otrā daļa veltīta sarežģītajam ideju iedzīvināšanas procesam, kas jāizdzīvo ikvienam, lai spētu virzīties tālāk pretim panākumiem.

RAD(R)OŠĀK

Nereti nepietiek vien ar labu, pārbaudītu ideju un tās aizrautīgo radītāju, lai gūtu panākumus un atzinību. Šim ceļam nepieciešams arī citu atbalsts un uzticēšanās profesionāļiem. To rokās sava ideja jāieliek, lai ļautu tai augt. Konferences trešajā daļā runāsim par to kāda pievienotā vērtība ir radošai un drosmīgai sadarbībai ar citiem, lai savu veikumu vai ideju palaistu tautās.

Šī būtu īsteni piemērota vieta iedevesmojošam uzsaucienam.

Hip-hip-urrā!

Mūsu lektori
Konferencē uzstāsies lektori, kuri pārstāvēs atšķirīgas radošās jomas un dalīsies praktiskos padomos, kas balstīti katra paša pieredzē.
Mākslinieks, Latvijas mākslas akadēmijas glezniecības katedras vadītājs, asociētais profesors
Urbānās vietrades studente Prata institūtā (Pratt Institute) Bijusī Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus" vadītāja
Režisore, aktrise
Literatūrzinātniece, Liepājas Universitātes profesore, "Rakstniecības studiju" programmas vadītāja
Pasākuma norises vieta
Koncertzāle „Cēsis” ir viena no četrām nacionālas nozīmes reģionālajām, kas atrodas Cēsīs - pilsētā, kur vienlaikus var sajust gan Hanzas savienības senatnīgo elpu, gan mūsdienīgu, ambiciozi radošu garu. Pilsētā, kurā kultūra un māksla ir nozīmīgs ekonomiskās attīstības virzītājspēks.
Biļešu iegāde
Mūsu draugi
Atskats uz iepriekšējo pasākumu
Meklēt pasākumu

You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.