Cilvēkfaktors
Cilvēkfaktors
18.03.2021., tiešsaistē
Nākotnes izaicinājumu konference
Līdz pasākumam
dienas
stundas
minūtes
sekundes
Par Konferenci
Mīts: Organizācijas rezultātus var paaugstināt, tikai rodot aizvien jaunus efektivitātes risinājumus, ieviešot tehnoloģijas, optimizējot procesus un uzstādot jaunus mērķus. Mūsu pārliecība - visu izšķir cilvēkfaktors. Gan tajā, kā jaunas ieceres tiks ieviestas un pieņemtas, gan tajā, kādi mērķi tiks uzstādīti un kādi rezultāti - sasniegti. Jau tāpat saspringto darba ikdienu šobrīd pavada tas, ka daudzi no mums ir noguruši, nīgri un neapmierināti. To bieži redzam sevī, kolēģos, klientos, sadarbības partneros. Taču biznesa un organizāciju mērķi ir jāsasniedz vienalga. Ko ar to visu iesākt, vadot organizāciju, nodaļu, komandu un procesus?
NESKAIDRĪBAS FAKTORS

Par organizāciju un cilvēku vadības tendencēm, kas tomēr novērojamas arī šajos neprognozējamajos laikos. Izcils serviss, profesionalitāte, spēja savienot augstus standartus un reālās iespējas aizvien ir organizāciju dienaskārtībā. Šis ir laiks, kas tradicionālos vadītāju ikdienas izaicinājumus izgaismo tikai vēl spilgtāk. Un cilvēkfaktora neizbēgamo dabu neviens nav atcēlis.

TURBULENCES FAKTORS

Organizācijas efektivitāti ilgtermiņā nosaka tas, cik labi jūtas un efektīvi spēj funkcionēt tās darbinieki. Tādēļ vadītāju interesēs ir nodrošināt rūpes par to, lai darbiniekiem pietiktu resursu. Kā vadīt uzņēmuma būtiskāko resursu – savu komandu, laikā, kad ikviens no mums vēlas laipnību, empātiju, vienkāršību un mieru, bet darba ikdienas dzīve norit neskaidrībā, pārmaiņās, riskos un neprognozējamībā.

APZINĀŠANĀS FAKTORS

No tiem, kas šobrīd vada - vienalga, cilvēkus vai procesus - apkārtējie sagaida mieru, pārliecību, izlēmīgu un neapšaubāmi, no nākotnes perspektīvas lūkojoties - pareizu rīcību. Kā tikt galā ar to vadītāja lomu, kuru pieprasa apstākļi un organizāciju situācija. Aicināsim palūkoties uz sevi no personības, racionālās un intuīcijas skatupunkta.

Mūsu lektori
Konferencē uzstāsies lektori, kuri pārstāvēs atšķirīgas radošās jomas un dalīsies praktiskos padomos, kas balstīti katra paša pieredzē.
Filozofijas doktors, konsultants un treneris starppersonu komunikācijā
“Brabantia” personāla vadītāja
Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” vadītājs un Latvijas Izglītības tehnoloģiju asociācijas valdes loceklis
LU profesore, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes prodekāne
Arhitekts, uzņēmējs
“IKEA Latvia” People & Culture Manager
Cīņas mākslu skolotājs
HR Podkāsta vadītāja, “Luminor” līderības jomas vadītāja
Ārsts-psihoterapeits
Horeogrāfs, meistars-treneris, kurš trenē citus trenerus
“NATO StratCOM” galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Satversmes tiesas priekšsēdētāja
“Tilde” biznesa attīstības vadītājs
Komunikācijas kā vadības procesa praktizētāja
Psiholoģe, psihoterapeite (kognitīvi biheiviorālā psihoterapija)
Biļešu iegāde
Agrā reģistrācija
Līdz 31. janvārim
50,00  + PVN
Mūsu draugi
Atskats uz iepriekšējiem pasākumiem
Latest Events
2021.g. 18. marts
2021.g. 19. marts
Ads
Event Search

You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.

Latest Posts
2018.g. 23. novembris
2018.g. 23. novembris
2018.g. 23. novembris