Par grupu biļetēm (sākot no 3 cilvēkiem), lūdzam interesēties, rakstot: [email protected].
Par organizāciju un cilvēku vadības tendencēm, kas tomēr novērojamas arī šajos neprognozējamajos laikos. Izcils serviss, profesionalitāte, spēja savienot augstus standartus un reālās iespējas aizvien ir organizāciju dienaskārtībā. Šis ir laiks, kas tradicionālos vadītāju ikdienas izaicinājumus izgaismo tikai vēl spilgtāk. Un cilvēkfaktora neizbēgamo dabu neviens nav atcēlis.
Organizācijas efektivitāti ilgtermiņā nosaka tas, cik labi jūtas un efektīvi spēj funkcionēt tās darbinieki. Tādēļ vadītāju interesēs ir nodrošināt rūpes par to, lai darbiniekiem pietiktu resursu. Kā vadīt uzņēmuma būtiskāko resursu – savu komandu, laikā, kad ikviens no mums vēlas laipnību, empātiju, vienkāršību un mieru, bet darba ikdienas dzīve norit neskaidrībā, pārmaiņās, riskos un neprognozējamībā.
No tiem, kas šobrīd vada - vienalga, cilvēkus vai procesus - apkārtējie sagaida mieru, pārliecību, izlēmīgu un neapšaubāmi, no nākotnes perspektīvas lūkojoties - pareizu rīcību. Kā tikt galā ar to vadītāja lomu, kuru pieprasa apstākļi un organizāciju situācija. Aicināsim palūkoties uz sevi no personības, racionālās un intuīcijas skatupunkta.
Dzīve ir nemitīgu pārmaiņu pilna. Tās mūs skar vai nu intensīvāk, vai mērenāk, tomēr viens ir skaidrs- tās zināšanas, prasmes un attieksme pret darbu un līdzcilvēkiem, kas derēja vakar, nebūs tikpat labi pielietojama rīt. Tas ir mūžīgs likums, ko skaidri definēja jau Rainis: "Pastāvēs, kas pārmainīsies!" Taču, lai vai kādas pārmaiņas un dzīves mācības mums nākas apgūt, galvenais ir atcerēties, kāpēc mēs to darām? Savai ģimenei, savai tautai, savai valstij.
Jums var būt izcila vīzija un lielisks plāns, taču tikai cilvēki būs tie, kas palīdzēs sasniegt rezultātu. Cilvēki ir mūsu galvenais virzītājspēks! Taču ne visi, ne visos apstākļos un ne visās kombinācijās. Šis būs pieredzes stāsts par cilvēka lomu dažādos uzņēmuma attīstības posmos.
Regulāras krīžu situācijas, nemitīgas izmaiņas darba uzdevumos, "raustīšanās" starp ģimeni un darbu, starp darbu klātienē un attālināti vai nemitīga riska sajūta strādājot kontaktā ar daudziem cilvēkiem. Darba apjoma neprognozējama palielināšanās, samazināšanās vai pat darba zaudēšana. Vienlaikus kolēģi, pats un klienti un sadarbības partneri no tevis sagaida mieru, konstruktīvus risinājumus un ierasto profesionalitātes līmeni. Vai tas ir iespējams?
COVID-19 izplatība visā pasaulē ir aktualizējusi jautājumu par to, kā jūtamies tieši nenoteiktības laikā. Mūsu noskaņojumu ietekmē daudzi ikdienas notikumi un, kas jo īpaši būtiski - šo notikumu tonalitāte. Viena no situācijām, ar kuru diendienā saskaramies, ir savstarpējā saziņa dažādu pakalpojumu saņemšanas brīdī. Par to, ka trumpis servisā bija, ir un būs tieši cilvēki, Agnese Strazda apliecinās savā stāstā. Tas vieglā formā atsvaidzinās atmiņā to, ka nekādas krīzes neatceļ labu servisu, vai ne?
Strukturētas pārdomas par globālās krīzes (pandēmijas) ietekmi uz organizāciju stratēģijas pārvaldību, ikdienas vadību un līdera lomu. Iespēja gūt vadītājiem noderīgas atziņas, kas palīdzēs stratēģiskās vadības darbā.
Mēs dzīvojam digitālajā laikmetā, jo īpaši pandēmijas laikā. Kuru vairs satrauc, kādas izskatās vides reklāmas, ja neviens neiet ārā? Un kādas vēl TV reklāmas, ja visi sēž Netflix? Izmetiet ārā savus bukletus un vispār, nav jēgas neko tulkot, jo mūsu galvenā mērķauditorija taču ir Gen Z, viņi vairs vispār neko nelasa. VISI ZINA, ka galvenais – noķert maksimāli daudz izmērāmu acu pāru kaut kur internetā. Jo kas gan var noiet greizi ar šādu pieeju?
Cilvēcība un savu darbinieku izpratne ir veiksmīgu nākotnes uzņēmumu biznesa stratēģija. Ja līdz šim uzņēmumi uzsvaru likuši uz peļņu, efektivitāti un produktivitāti, tad šodien ir laiks domāt par savu cilvēku vajadzībām, labsajūtu un attīstību. Kas ir cilvēcība un kāpēc tieši šodienas digitālajā laikmetā tai ir tik būtiska loma biznesa pasaulē?
Uzņēmumā "Brabantia Latvia" izstrādātā universāla darba spēka shēma, kas palīdz katram darbiniekam augt un iesaistīties uzņēmuma dzīvē. Katrs var sasniegt vairāk un nokļūt sava kalna virsotnē!
Prasme konstruktīvi sarunāties, saprasties un sadarboties ar citādi domājošiem būtiski ietekmē gan mūsu profesionālos panākumus, gan dzīves kvalitāti kopumā, jo komunikācija ir ne tikai informācijas apmaiņa – saziņa, bet arī attiecību veidošana – saskarsme. Īpašu nozīmi šī lietpratība iegūst pārmaiņu un ilgstošas krīzes situācijās, kad ierastie stratēģiskās vai normatīvās komunikācijas modeļi sāk zaudēt savu efektivitāti un pārmaiņu veiksmīgums kļūst atkarīgs no to virzītāja prasmēm konstruktīvā dialogā ar visiem iesaistītajiem kopīgi konstruēt kopējo risinājumu. Konstruktīva komunikācija kā saruna atvērta dialoga formā ar noteicošo uzdevumu – saprasties diskutablajā jautājumā un mērķi – veidot līdzvērtīgu partnerību, ir ļoti produktīvs, taču joprojām nepietiekami novērtēts instruments organizāciju iekšējai un ārējai komunikācijai.
Komandu saliedēšana, attālināts darbs, atpūta un kopā būšana mūsdienās iegūst jaunu nozīmi. Attīsti savu sadarbošanās spēju ar citiem un apgūsti pieredzē balstītus paņēmienus komandu dinamikas veicināšanai ikdienas un ārkārtas situācijās.
Kā labs garastāvoklis un fiziskās kustības var būt savstarpēji saistīti? Kā darba dienas laikā nepazaudēt mundrumu? Vai esi manījis, ka sagurums pēc laba treniņa mēdz būt baudpilns? Tas liek aizmirst par saspringumu un uztraukumu. To sauc par ENDORFĪNA eiforiju un tās noslēpums slēpjas ENDORFĪNA pauzes attiecībā pret darba noslogojumu. Laimes hormons ENDORFĪNS nav tālu jāmeklē – dažas fiziskas aktivitātes pareizajā brīdī dos pozitīvu impulsu strādāt daudz PRODUKTĪVĀK, RADOŠĀK un NEPADOTIES rutīnai.
Kas ir kareivja dzīves ceļš un kāda tam jēga miera laikā. Kas ir kareivja ideāli tālo austrumu kultūrās, un kāds tiem pielietojums uzņēmējdarbībā un vadībā. Kā senās metodes palīdz organizēt emociju un prāta pasauli, līdz ar to sniedzot drošības sajūtu apkārtējos. Par šo runās un dalīsies ar praktiski pielietojamām metodēm ķīniešu cīņas Kunfu skolotājs Volfs.
Līderībā būtiskākais ir spēja mainīties un pārtapt, uzticība, atvērtība, rūpes par citiem un par sevi. Patiesa līderība katram sākas sevī. 2020. gads parādīja, cik liela ir atšķirība starp vadītājiem un līderiem. Es pastāstīšu par to, kā mēs IKEA Baltija rosinām līderu izaugsmi, lai pielāgotos jaunajiem apstākļiem tagad un turpmāk.
"Steiga ir tipisks mūsdienu cilvēka ikdienas raksturojums – izjūta, ka kavējam, ir pastāvīga dzīves pavadone – ir bailes apstāties un palēnināt tempu. Bet steigties ir grūti – tādēļ bieži daudz smēķējam, dzeram, slikti guļam, pārstrādājamies un izdegam. Mūsdienās pamazām izzūd robežas starp darbu un atpūtu, jo secība aizstāta ar vienlaicīgumu, rezultātā radot pilnīgi citu laikmeta ātrumu salīdzinājumā, ar poligrāfijas laikmetu, kurā vēstījums bija secīgs un lineārs. Taču jau Aristotelis ir teicis, ka atpūta ir vitāli svarīga labai dzīves vadīšanai, jo dzīve, kas piepildīta ar kontemplāciju ir laimīga, tā ir iekšējā prieka avots. Taču lēnā un reflektētā dzīves baudīšana īsti neatbilst digitālā laikmeta garam – tādējādi mēs ar entuziasmu un labprātīgi zaudējam sevi. Digitālais minimālisms piedāvā savas dzīves atgūšanas restartu sākt ar augsti kvalitatīvas atpūtas kultivēšanu. Kā atkal atļaut sev atpūsties – par to varēs uzzināt konferencē. "
Par grupu biļetēm (sākot no 3 cilvēkiem), lūdzam interesēties, rakstot: [email protected].
You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.